عزیمت جامعه مداحان استان گلستان به میعادگاه شهدای جنوب کشور در فروردین 94

بسیج مداحان: برای اولین بار تعدا 40 نفر از مداحان استان گلستان با خانواده هایشان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان استان گلستان، با تعامل انجام گرفته با سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان تعداد یک اتوبوس از مداحان استان گلستان به اتفاق اعضای خانواده به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

جناب سرهنگ کوه نشین رئیس سازمان بسیج مداحان استان گلستان،هدف از اجرای این کار بزرگ را گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت در بین مداحان استان اعلام کرد.

ایشان افزودند که این اعزام متمرکز برای اولین بار در سطح استان انجام می شود.

ایشان ادامه داد: در جهت استفاده از فرصت ها در بین مداحان گران قدر این اعزام معنوی به انجام رسیده است،مداحان جزو نخبگان جامعه می باشند و طبق تعبیر مقام معظم رهبری گاهی یک برنامه چند دقیقه ای یک مداح تاثیر گذاری بیشتری نسبت به یک سخنرانی چند ساعته یک روحانی دارد بنابراین این مداحان با لمس این مناطق قطعا در مرثیه سرایی خود با گریز هایی که در این امر انجام می دهند روحیه شهادت طلبی را در جامعه اسلامی فزونی می بخشند.

در ادامه مدیر کاروان راهیان نور بسیج مداحان استان گلستان،سرهنگ دوم پاسدار ابراهیم مهقانی افزود: حضور مداحان عزیز در میعادگاه شهدا می تواند اثرات پیدا و پنهانی را برای این قشر تاثیر گذار ایجاد نماید.

جانشین بسیج مداحان سپاه نینوا سرهنگ مهقانی ضمن تشکر از مرکز اردویی سپاه نینوا به ویژه جناب سرهنگ تابش و همچنین اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان به ویژه حاج آقای ولی نژاد از تعامل سازنده این دو نهاد در شکل گیری اعزام کاروان فوق تشکر و قدر دانی نمود.

انتهای پیام/